Ostes e-poest kaupa vähemalt 100€ väärtuses, on transport üle Eesti tasuta!
| Tallinn | -1 |
|---|---|
| Tartu | 4 |
| Kaal | 0.11 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 35.0 × 13.0 × 6.0 cm |
| Tehasekood | 00612 |
| Kaubamärk | APS |
| Maht | 700.00 ml |
| Sari | Pro |
| Värv | Valge |
| Materjal | Polüpropüleen |
| Küsi infot | info@farwell.ee |