KONTAKT

Luule Tohert

HoReCa köögi- ja lauatarvete müügijuht
529 0497, 602 4413
luule@farwell.ee

Kaja Pless

HoReCa köögi- ja lauatarvete müügijuht
5341 7672, 602 4411
kaja@farwell.ee

Marin Kink

Köögi- ja lauatarvete ostuassistent
602 4413
marin@farwell.ee

Marko Märjamaa

Suurköögiseadmete müügijuht
509 8939, 602 4421
marko@farwell.ee

Leho Kesk

Suurköögiseadmete müügijuht
5356 6390, 602 4412
leho@farwell.ee

Heivi Saar

Suurköögiseadmete ostu- ja müügiassistent
602 4410
heivi@farwell.ee

Astra Teelem

Projekteerija
astra@farwell.ee

Liia Pulver

Raamatupidaja
liia.pulver@autente.ee

Andres Lints

Pesumajaseadmete müügijuht
552 4855
andres.lints@farwell.ee

Kauplus

E-R 9:00-17:00
5341 7672, 602 4422
kauplus@farwell.ee

Maive Ein

524 9970, 602 4422
maive@farwell.ee

Kauplus

E-R 9:00-17:00
526 9040, 733 9268
tartu@farwell.ee

Pille Korotkov

5912 9024, 733 9268
pille@farwell.ee

Monika Lestmann

526 9040, 733 9268
monika@farwell.ee

Kauplus

E-R 10:00-16:00
5745 0379, 442 7040
parnu@farwell.ee

Katrin Simberg

5745 0379, 442 7040
katrin@farwell.ee

Käroli Raudsepp

5300 4562
karoli@farwell.ee

Toomas Kivilo

502 6273

Ain Prella

5348 6460

Väljakutsed

5308 8421
hooldus@farwell.ee

Andres Veskimeister

514 5112, 602 4423
andres@farwell.ee

Tauno Vaarmets

Teenindusjuht
5460 0145
tauno@farwell.ee

Kontakt

Kanali tee 4, 10112 Tallinn
602 4411
farwell@farwell.ee


FARWELLI KAUBANDUSE OÜ

Reg.nr 10067755
AS LHV Pank
Kontonr. EE667700771003220831
SWIFT kood: LHVBEE22

Kirjuta meile