FIRMAST

Farwelli Kaubanduse OÜ sai alguse aastast 1996

Oleme orienteeritud restorani-, baari- ja teiste toitlustusasutuste ideaalse köögilahendi loomisele, kus meie põhisuunaks on oma klientide varustamine kõikide toitlustamiseks vajaminevate profiseadmete ja väikevahenditega.
Omades üle 20 aasta kogemust professionaalsete lahenduste pakkumisel koostöös maailma tipptootjate poolt pakutava sortimendiga, oleme tõusnud kindlalt oma ala turuliidrite hulka, olles usaldusväärseks ja kindlaks partneriks Eesti tipprestoranidele.


Ainulaadsed köögilahendused ja restoranitarbed

Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele ainulaadseid suurköökide terviklahendusi, projekteerides oma suurköögid ise lähtuvalt tellija soovidest ja vajadustest ning toiduhügieeni reeglitest. Terviklahendi loomiseks pakume ka kvaliteetseid köögi- ja restoranitarbeid.
Oma klientide paremaks teenindamiseks pakume lauakatete projektimüüki ning oleme avanud Cash&Carry kauplused nii Tallinnas, Tartus kui Pärnus.


Pesumajaseadmete maaletooja ja edasimüüja

Farwell on ka ametlik Electrolux Professionali pesumajaseadmete maaletooja ja edasimüüja. Pesumaja- ning keemilise puhastuse seadmete puhul pakume terviklahendust. Meie klientide hulka kuuluvad paljud Eesti suurimate pesumajadega asutused, teiste seas Lindström Eesti, Tallinna vangla, Eesti tuletõrjedepood, Päästeameti asutused, kaitsevägi ja NATO struktuurid.


Hooldusmeeskond

Farwelli suurköögi- ja pesulaseadmeid paigaldab, hooldab ning garantiiremonti teostab meie enda hooldusmeeskond. Tehnikud suudavad teha kõiki töid alates seadmete paigaldamisest ning testkäivitusest ja lõpetades seadmete kasutamiseks vajaliku koolituse läbiviimisega. Hooldusvõrgustikuga on kaetud kogu Eesti.


Kauaaegne koostööpartner Electrolux

Farwelli koostööpartneriteks on üle 50 tarnija, kellest paljud on maailmaturul aastakümnete pikkuse kogemusega. Farwell on Electrolux Professional ametlik maaletooja ja edasimüüja Eestis, kes on maailma juhtiv suurköögi- ja pesumajaseadmete tootja, pakkudes täiuslikke ja kõrget tootlikkust omavaid seadmeid professionaalidele.

Kontor ja Tallinna kauplus

Kanali tee 4, Tallinn
Harjumaa 10112
Tel. +372 602 4411

Tööpakkumised