Cambro GoBox termokastid ja -kapid

Toidutransport ja toidu temperatuuri hoidmine lubatud piirides on paljudele tõeliseks väljakutseks.

Lahendus on Teile aga lähemal kui Te seda arvatagi oskate!

Termokastid on valmistatud kergest ja tugeva korpusega EPP-vahtplastist.
Suurepärase soojusisolatsiooniga GoBox termokastid on ladustatavad, nõudepesumasinas pestavad ja on taaskasutatavast materjalist.

Kaste on võimalik vajadusel markeerida.

<strongMõningad tehnilised näitajad:

Kuuma toidu transpordil suletud kastis langeb temperatuur ainult 1,5 C tunnis.
Külma toidu transpordil suletud kastis tõuseb temperatuur ainult 0,3 C tunnis.

GN 1/1-200 termokasti mahutavus on 3 x GN 1/1-65, 2 x GN 1/1-100 või 1 x GN 1/1-200 nõud.

Termokastide kaal jääb vahemikku 620 grammi kuni  1,7 kilogrammi, olenevalt kasti suurusest.
Termokappide kaal jääb vahemikku 3,2 – 6,6 kilogrammi , olenevalt kapi suurusest.

Temperatuuritaluvus -40° kuni +100° C.

GN 1/1-200 termokasti mõõdud:
Välismõõdud 600x400x316mm.
Sisemõõdud 538x338x253mm.

RONNEBY BRUK CERAMALJ ® uue põlvkonna malmnõud

Vastupidava keraamilise kattega kergekaalulised emailitud malmpannid ja potid.

CERAMALJ tooted on valmistatud samast toorainest nagu traditsioonilised raskemad malmist kööginõud, mis on valatud liivavormidesse.

Uue valutehnika kasutamine lubab valmistada õhemate seintega, ja seega palju kergemaid, malmist kööginõusid, mida on palju lihtsam kasutada ja mugavam käsitseda.

Pärast valamist ja lihvimist kaetakse köögitarbed esmalt musta mati emaili krundikihiga.

Seejärel kantakse kööginõude välisküljele säravast värvitud emailist kattekiht, sisekülg aga kaetakse spetsiaalselt emailitud kööginõude jaoks välja töötatud keraamilise kattega.

See uus kattekiht on täielikult PTFE-vaba ega sisalda ohtlikke aineid, nagu PFOA, PFOS või PFAS/PFC. Keraamiline kate on väga vastupidav, seda ka metallist pannilabida kasutamisel.

Katet ei tohi siiski kunagi noaga lõigata, sest see võib pinda kriimustada ja halvendada praadimisomadusi. Induktsioonpliitide puhul on oluline mitte kasutada Power-/võimendamisfunktsiooni, kuna nii kuumeneb pann liiga kiiresti ja email võib praguneda.

Väärkasutusest tulenev kahju ei kuulu garantii alla.

Ülekuumenenud kööginõude põhi võib muutuda alt kumeraks ning klaaskeraamilisel pliidiplaadil kõikuda, kuid see deformatsioon väheneb kööginõu jahtumisel.

Põhi on lihvitud veidi nõgusaks. Külmad kööginõud võivad pisut servadel kõikuda. Kui kööginõu on aga kuum, on põhi pliidiplaadiga tasa.

Arvestage, et induktsioonplaadi 3–4 suurimat võimsusastet sobivad hästi vee keetmiseks, kuid mitte praadimiseks ega hautamiseks.

Optimaalne temperatuur liha küpsetamiseks on umbes 185–190 °C (munade, omlettide või pannkookide jaoks aga ainult 165 °C).

See kööginõu soojeneb nende temperatuurideni väga kiiresti.

Või kasutamisel saab temperatuuri väga hästi hinnata selle käitumise järgi: kui või vahutab on temperatuur umbes 165 °C, ja kui see hakkab värvuma helepruuniks, on temperatuur umbes 190 °C. CERAMALJ kööginõusid on väga lihtne puhastada.

Tavaliselt piisab põhjalikuks puhastamiseks kuumast veest, vähesest nõudepesuvahendist ja nõudepesuharjast.

Kangekaelsete plekkide eemaldamiseks võib kasutada õrna nõudepesušvammi (nt Scotch Brite® vms).

Mitte mingil juhul ei tohi kasutada terasvilla ega liivapõhiseid abrasiivaineid!

Kui välimine värviline email on määrdunud, võite seda puhastada švammi ja kaubandusvõrgus saadaoleva keraamilise pliidiplaadi puhastusvahendiga.

MALMNÕUSID EI TOHI KUNAGI PESTA NÕUDEPESUMASINAS!

CERAMALJ KÖÖGINÕUSID pole vaja rasva või õliga põletada! Keraamiline pind ei ima endasse rasva. Hoidke seda puhtana ja kasutage õli/võid ainult praadimiseks.

Nupud ja käepidemed on valmistatud roostevabast terasest ja käepidemed on kööginõude külge kinnitatud tugevate neetidega.

CERAMALJ potid ja pannid sobivad kasutamiseks kõikide pliiditüüpidega. Induktsioonpliidil kasutage kööginõude ülekuumenemise vältimiseks keskmist võimsusastet. Ka sel juhul soojenevad kööginõud väga kiiresti.

CERAMALJ-seeria toodetel on 5-aastane garantii. Garantii ei kata ülekuumenemisest ega väärkasutusest tulenevaid kahjustusi. Samuti ei kehti garantii kommertskasutusele, nt restoranides, suurköökides vms.

Mepra söögiriistad – Itaalia disain ja stiil

18/10 roostevabast terasest kvaliteetsed söögiriistad, mida on võimalik tellida ka erinevate pinnatöötluste ja -katetega.

Valikus vintage, jää, shampanja, pronksi, kulla, musta kulla ning vikerkaare pinnatöötlusega söögiriistad.

Vintage ehk “vanaaegse, kulutatud” mati pinnatöötlusega söögiriistade pinda on rikastatud titaani-ioonidega (nanotehnoloogia), mis annab sellele antiikse välimuse, pinnatugevuse ja masinpesukindluse.