Privaatsuspoliitika

Küpsiste teave

Mis on küpsis?

Küpsis on väike tekstifail, mille veebisait salvestab teie arvutisse, nutitelefoni või muusse seadmesse ja mis registreerib teie navigeerimistoiminguid sellel veebisaidil. Küpsised on vajalikud sirvimise hõlbustamiseks ja saidi kasutajasõbralikkuse suurendamiseks. Need ei kahjusta teie seadet. Käesolevas poliitikas kasutatakse üldmõistet „küpsised”, kuna see on peamine viis sellel veebisaidil kasutatavate andmete salvestamiseks, kuid samal eesmärgil kasutatakse ka brauseri kohalikku salvestusruumi. Kogu selles jaotises antav teave kehtib ka selle kohaliku salvestusruumi kohta.

Milleks sellel veebisaidil küpsiseid kasutatakse?

Küpsised on oluline osa meie veebisaidi toimimisest. Meie küpsiste põhieesmärk on parandada teie sirvimiskogemust. Näiteks jäetakse nende abil meelde teie eelistused, et neid teie järgmistel külastustel kasutada. Küpsiste kogutav teave võimaldab meil ka saiti täiustada, prognoosides kasutuskoormust ja -mustreid, hinnates veebisaidi sobivust kasutajate isiklike huvide osas, kiirendades otsinguid jne. Kui oleme teilt saanud selle kohta eelneva nõusoleku, võime mõnel juhul kasutada küpsiseid, silte või muid sarnaseid vahendeid, et koguda teavet, mille abil saame teile teie sirvimisharjumuste põhjal näidata reklaame meie enda veebisaidilt, kolmandate osapoolte veebisaitidelt või muude vahendite kaudu.

Kes kasutab küpsistesse salvestatud teavet?

Meie veebisaidi küpsistesse salvestatud teavet kasutama ainult meie, v.a. selliste küpsiste puhul, mis on allpool tähistatud kui kolmanda osapoole küpsised. Neid kasutavad ja haldavad välised üksused, et pakkuda meie poolt tellitud teenuseid kasutajakogemuse täiustamiseks meie veebisaidi sirvimisel. Peamiselt kasutatakse selliseid kolmanda osapoole küpsiseid kasutusstatistika kogumiseks.

Kuidas saan vältida selle veebisaidi küpsiste kasutamist?

Kui te ei soovi selle lehe küpsiseid kasutada, peate kõigepealt keelama oma brauseris küpsiste kasutamise ja seejärel kustutama oma brauseris selle veebisaidiga seotud salvestatud küpsised. Saate seda võimalust küpsistest loobumiseks kasutada igal ajal.

Kuidas saan keelata ja tõkestada küpsiste kasutamise?

Saate selle veebisaidi küpsised piirata, blokeerida või kustutada igal ajal, muutes allkirjeldatud juhiste abil oma brauseri konfiguratsiooni. Sätted erinevad olenevalt brauserist, kuid küpsiste konfiguratsiooni saab enamasti muuta menüüst Eelistused või Tööriistad. Lisateavet küpsiste konfigureerimise kohta oma brauseris leiate brauseri menüüst Spikker.

Milliseid konkreetseid küpsiseid see veebisait kasutab ja mis otstarbel?

Alumises tabelis on loetletud sellel veebisaidil kasutatavad küpsised, sildid jms koos informatsiooniga nende kõigi eesmärgi, eluea ja kuuluvuse (meie või kolmandate osapoolte oma) kohta.

Lähtekoht (WC_GASource) – Sellega registreeritakse, kust kasutaja sellele veebisaidile tuli, nt kas ta tuli tooterühma lehe toote üksikasjadest, otsingumootorist või väliselt veebisaidilt.

Google Analytics – Need võimaldavad veebisaiti seirata Google Analyticsi tööriistaga. See on teenus, mida Google pakub, et koguda teavet kasutajate külastuste kohta veebisaitidel. Osa andmeid, mis salvestatakse hilisemaks analüüsiks on: mitu korda kasutaja veebisaiti külastab, tema esimese ja viimase külastuse kuupäevad, külastuste kestus, milliselt lehelt kasutaja veebisaidile tuli, millist otsingumootorit kasutaja kasutas veebisaidile jõudmiseks või millist linki ta klõpsas, millisest maailma osast kasutaja saiti külastab jne. Nende küpsiste konfiguratsiooni määrab Google Inc pakutav teenus, seetõttu soovitame teil vaadata Google Analyticsi privaatsuse lehte. Sealt saate täpsemat teavet, milliseid küpsiseid see kasutab ja kuidas neid keelata (lähtudes eeldusest, et me ei vastuta kolmandate osapoolte veebisaitide sisu või täpsuse eest).