Ostes e-poest kaupa vähemalt 100€ väärtuses, on transport üle Eesti tasuta!
| Tallinn | 2 |
|---|---|
| Tartu | 17 |
| Kaal | 0.19 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 6.9 × 9.2 × 8.0 cm |
| Tehasekood | K370614 |
| Kaubamärk | Utopia |
| Maht | 140.00 ml |
| Sari | Titan |
| Värv | Valge |
| Materjal | Portselan |
| Küsi infot | info@farwell.ee |