Tasuta transport ostudel alates 100€!

Kokanuga 20cm Kiritsuke 161-kihiline Damaskus SG-2 Super Gou

466.65

Jaapani kokanoa tuumikmaterjal SG2 „mikrokarbiid pulberteras“ on kõrge süsinik-sisaldusega teras.

SG2 mikrokarbiid pulberteras on kaetud 80. molübdeen-vanaadium roostevaba terase kihiga mõlemalt poolt, moodustades kokku 161 kihilise roostekindla Damaskus-terase. Teral on äärmiselt terav lõikenurk.

Spetsiaalne kuumtöölemine annab teradele suurepärase kõvaduse, mis on Rockwelli skaalas HRC63.
See tagab pikaajalise kasutuse lõikamisel.

Käepide on valmistatud briljantselt viimistletud punakas-mustast Canvas-Micarta´st (lina ja loodusliku vaigu segu), mis on lõhnavaba ja tohutult vastupidav materjal.
Kolm roostevabast terasest neeti kinnitavad käepideme tihedalt. Käepideme ots on valmistatud roostevabast terasest, mis annab noale väljapaistva stabiilsuse ja tasakaalu.
SUPER GOU sarja kokanugade teritusnurk on 10 kraadi.

Noatera ei tohi kangutada, painutada ega väänata. Tera ei tohi kasutada millegi lahti kangutamiseks. Nuge ei tohi maha pillata ega loopida. Kaitske nuge äärmuslike temperatuuride (kuumus ja külmus) eest. Nimetatud tingimuste ja toimingute tagajärjel võib noatera või käepide puruneda, mõraneda või kõverduda.

Kvaliteetseid kokanugasid ei tohiks kunagi pesta nõudepesumasinas, vaid meeleldi koheselt pärast kasutamist käsitsi sooja veega ja seejärel kuivatada. Säilitamiseks sobivad kõik lahendused, mis tagavad, et nugade terad ei puutu kokku teiste metallidega. Sobivad erinevad nugadepakud, magnetid ja nugadekotid.

Yaxelli nuga on pakendatud kinkepakendisse.

Valmistatud Jaapanis.

Tootekood: 888627

Kategooria:
Mõõtmed 8.7 × 38.2 × 2.5 cm
Tehasekood 37134
Kaubamärk Yaxell
Sari Super Gou
Värv Punane/hall
Materjal Teras/Lamineeritud komposiitmaterjal
Küsi infot info@farwell.ee