Ostes e-poest kaupa vähemalt 100€ väärtuses, on transport üle Eesti tasuta!
| Tallinn | 8 |
|---|---|
| Tartu |
| Kaal | 0.13 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13.0 × 6.0 × 9.0 cm |
| Tehasekood | 40208 |
| Kaubamärk | APS |
| Maht | 100.00 ml |
| Sari | Profi |
| Värv | Roostevaba |
| Materjal | Roostevaba |
| Küsi infot | info@farwell.ee |