On e-shop purchases worth at least €100, transport across Estonia is free!
| Weight | 0.48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.0 × 4.5 × 12.5 cm |
| Tehasekood | 04010 |
| Kaubamärk | APS |
| Maht | 25.00 ml |
| Sari | Element |
| Värv | Hall |
| Materjal | Betoon/klaas |
| Märkused | Toiduainetega kokkupuuteks mittesobilik materjal |
| Küsi infot | info@farwell.ee |