On e-shop purchases worth at least €100, transport across Estonia is free!
| Tallinn | -2 |
|---|---|
| Tartu | 4 |
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31.0 × 11.5 × 5.5 cm |
| Tehasekood | 00611 |
| Kaubamärk | APS |
| Maht | 500.00 ml |
| Sari | Pro |
| Värv | Valge |
| Materjal | Polypropylene |
| Küsi infot | info@farwell.ee |