On e-shop purchases worth at least €100, transport across Estonia is free!
| Tallinn | 8 |
|---|---|
| Tartu |
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.0 × 6.0 × 9.0 cm |
| Tehasekood | 40208 |
| Kaubamärk | APS |
| Maht | 100.00 ml |
| Sari | Profi |
| Värv | Roostevaba |
| Materjal | Roostevaba |
| Küsi infot | info@farwell.ee |